Konsultacje społeczne dla organizacji pozarządowych

  • 20.09.2021, 17:44 (aktualizacja 20.09.2021, 17:47)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Konsultacje społeczne dla organizacji pozarządowych
BRANIEWO. Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki zaprasza do udziału w konsultacjach projektu programu współpracy Gminy Miasta Braniewa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami działającymi w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Termin konsultacji mija 30 września 2021 r.

Do udziału w konsultacjach uprawnione są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, których działalność statutowa obejmuje teren Gminy Miasta Braniewa.

Celem konsultacji jest zebranie opinii, uwag i propozycji do przedstawionego projektu programu.

Sposób wzięcia udziału w konsultacjach:
1. Konsultacje przeprowadza się w formie wyrażenia pisemnej opinii na temat projektu programu, który znajduje się na stronie internetowej www.braniewo.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Braniewa www.bip.braniewo.pl w zakładce Ogłoszenia, Inne oraz na tablicy ogłoszeń.
2. Opinie i uwagi do projektu programu należy zgłaszać w formie pisemnej. Opinie i uwagi należy przesłać drogą pocztową na adres Urząd Miasta Braniewa, ul. Kościuszki 111, 14-500 Braniewo, drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie Urzędu we wskazanym powyżej terminie (decyduje data wpływu do Urzędu). Opinie, uwagi i propozycje zgłoszone po 30 września 2021 r. nie będą rozpatrzone.
3. Uwagi i opinie należy przedstawiać uwzględniając następujące punkty:
a) nazwa organizacji (podmiotu) przedstawiająca opinię,
b) wskazanie właściwego punktu uchwały dotyczącego proponowanych zmian,
c) proponowana treść zmiany z uzasadnieniem,
d) imię i nazwisko osoby reprezentującej organizację (podmiot opiniujący)
e) dane kontaktowe do przekazania informacji zwrotnej, o tym, czy uwagi zostały przyjęte, a jeśli nie to dlaczego.

Wyniki konsultacji zostaną przedstawione Radzie Miejskiej w Braniewie w uzasadnieniu do uchwały w sprawie przyjęcia projektu „Program współpracy Gminy Miasta Braniewa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022”.

 

WIĘCEJ: Konsultacje w sprawie uchwalenia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na terenie Miasta Braniewa

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe