Wojewódzki finał biegów przełajowych i biegi Pożegnanie Lata

  • 19.09.2021, 17:12 (aktualizacja 19.09.2021, 17:14)
  • red.
Wojewódzki finał biegów przełajowych i biegi Pożegnanie Lata © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. 21 września czekają nas w Braniewie dwie imprezy biegowe: finał wojewódzki biegów przełajowych dziewcząt i chłopców oraz cykliczna, braniewska impreza biegowa „Pożegnanie lata”.

Finał wojewódzki Biegów Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci rocznik 2009 i młodsi, igrzyska  młodzieży szkolnej rocznik 2007-2008 i licealiada rocznik 2002 i młodsi odbędzie się 21 września (wtorek), o godz. 11:00, na stadionie MOS Zatoka w Braniewie, przy ul. Botanicznej 5.

Organizatorzy imprezy: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” Braniewo, BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.

Długość tras będzie zróżnicowana, dostosowana do kategorii wiekowych. Trasy tworzyć będą zamknięte pętle na terenie stadionu, które będą oznakowane.
W biegach wystartują dzieci z klas IV-VIII szkoły podstawowej, uczniowie szkół średnich, odbędzie się także bieg open, nauczycieli i służb mundurowych.

Kontakt: Magdalena Ingielewicz – 509 958 546.

 

 


XX. Braniewskie Biegi pod hasłem „Pożegnanie Lata” również odbędą się 21 września (wtorek), także na stadionie MOS „Zatoka” w Braniewie przy ul. Botanicznej 5. Start o godz. 11:00.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” Braniewo, BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.

Długość tras będzie zróżnicowana, dostosowana do kategorii wiekowych. Trasy tworzyć będą zamknięte pętlę na terenie stadionu.

W biegach „Pożegnanie Lata” mogą wystartować dzieci ze szkół podstawowych, uczniowie szkół średnich, rozegrana zostanie kategoria open, służb mundurowych i nauczycieli.

ZGŁOSZENIA – do dnia 21 września, w biurze zawodów (namiot przy mecie).

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe