O kremach, tonikach i perfumach w średniowieczu

  • 10.09.2021, 16:42 (aktualizacja 10.09.2021, 16:43)
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
O kremach, tonikach i perfumach w średniowieczu
BRANIEWO. Miejska Biblioteka publiczna w Braniewie zaprasza na wykład dr Grażyny Nawrolskiej „O kremach, tonikach i perfumach w średniowieczu”.

Wykład odbędzie się 14 września (wtorek), o godz 17:00, w MBP w Braniewie przy ul. Katedralnej 7 (Czytelnia dla Dorosłych).
 
Grażyna Nawrolska jest absolwentką archeologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i Studium Podyplomowego Muzealnictwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę doktorską obroniła na Uniwersytecie we Wrocławiu.
Pracowała w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku, w Pracowniach Konserwacji Zabytków Oddziały w Zamościu i Gdańsku oraz w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu. Od 1980 do 2010 r. jest związana z Elblągiem. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych w kraju i zagranicą, uczestniczyła w licznych konferencjach, organizowała wystawy. Kocha Hiszpanię i średniowiecze.
 
Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Nasza Pasjonująca Historia”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 


 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe