Bieg Hozjusza. Wciąż możesz się zapisać!

  • 02.09.2021, 19:16
  • Wojciech Andrearczyk
Bieg Hozjusza. Wciąż możesz się zapisać! © MOS Zatoka Braniewo
BRANIEWO. Już w tę niedzielę (5 września) odbędzie się Bieg Hozjusza. Zapisy chętnych zawodników – do 4 września.

To już szósta edycja tego biegu. Tradycyjnie zawodnicy pobiegną na dystansie głównym – 10 kilometrów, 5-kilometrowym (Hozjusz na Piątkę), zaś najmłodsi wystartują w Małym Hozjuszu (dystanse od 200 do 1500 metrów).

Termin: 5 września (niedziela).
Miejsce startu: Amfiteatr Miejski
Czas: start do biegu głównego 10 km i biegu na 5 km odbędzie się o godzinie 14:00. Start biegów Małego Hozjusza – godz. 12:30.
Meta: Amfiteatr Miejski.
Trasa biegu: trasa będzie przebiegać w całości ulicami i deptakami miasta wyłączonymi z ruchu kołowego (dwie pętle).

Każdy zawodnik, który ukończy poszczególny bieg otrzyma pamiątkowy medal. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w dniu biegu, około godz. 16:00, w Amfiteatrze Miejskim.  
Zwycięzcy w biegu głównym OPEN na dystansie 10 km kobiet i mężczyzn otrzymują puchary/statuetki nagrody pieniężne/rzeczowe. Zwycięzcy w Biegu Hozjusza na Piątkę OPEN otrzymują puchary. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych w biegu głównym i biegu na 5 km otrzymują puchary.
 

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są do 4 września poprzez stronę www.time4s.pl

 

Więcej informacji – w REGULAMINIE

 

Organizatorzy i współorganizatorzy
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie, Stowarzyszenie Nasze Braniewo NBR 2006, BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.
Współorganizatorzy: 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej, Administracja Budynków Komunalnych w Braniewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Braniewie, Komenda Powiatowa Policji w Braniewie.

 

 


 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe