Strażak-tenisista. Najlepszy w województwie wśród strażaków

  • 31.08.2021, 16:17
  • Wojciech Andrearczyk
Strażak-tenisista. Najlepszy w województwie wśród strażaków © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO – OSTRÓDA. Krzysztof Buczyński, strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, został indywidualnym Mistrzem Województwa Strażaków PSP w Tenisie Stołowym.

XXII. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym odbyły się 30 sierpnia w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Zawody otworzył st. bryg. Tomasz Ostrowski, ostródzki komendant powiatowy PSP.

W turnieju uczestniczyło 19 drużyn reprezentujących komendy miejskie i powiatowe PSP z województwa warmińsko-mazurskiego. Zawody rozgrywane były według tak zwanego systemu rosyjskiego. Drużyny składały się z trzech zawodników, których indywidualne osiągnięcia przeliczane były na odpowiednią liczbę punktów do klasyfikacji drużynowej.

Drużynowym Mistrzem Województwa Warmińsko-Mazurskiego została drużyna KP PSP Ostróda I, natomiast indywidualnym Mistrzem Województwa Strażaków PSP w Tenisie Stołowym został Krzysztof Buczyński z KP PSP w Braniewie. Drugie miejsce zajął Jacek Baczewski z KP PSP Giżycko, a na trzecim miejscu uplasował się Bogdan Wojtas z KM PSP Elbląg I.

Zmagania sportowe pingpongistów obserwowali między innymi zastępca warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Adam Jastrzębski, burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak, dyrektor OCSiR Tadeusz Czyczel oraz przedstawiciele sponsorów.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe