Baj, baj wakacje. Jak za dawnych lat! [FILMY i ZDJĘCIA]

  • 30.08.2021, 16:21 (aktualizacja 30.08.2021, 16:25)
  • Wojciech Andrearczyk
Baj, baj wakacje. Jak za dawnych lat! [FILMY i ZDJĘCIA] © Mikołaj Andrearczyk
BRANIEWO. „Było w końcu tak jak za dawnych lat” — te słowa Anny Kowalczyk, dyrektor Braniewskiego Centrum Kultury są najlepszym podsumowaniem tegorocznej imprezy „Baj, baj wakacje”, która odbyła się w Braniewie w miniony weekend.

Początkowo planowano, że „Baj, baj wakacje” potrwają trzy dni. Niestety, szyki pokrzyżowała pogoda i ze względu na padający deszcz zrezygnowano w niedzielę z motocyklowego pikniku rodzinnego i rowerowego rajdu maluszka.

W piątek w wyjątkowy muzyczny nastrój wprowadziła braniewian Sekcja Wokalna oraz Sekcja Taneczna Braniewskiego Centrum Kultury, uczestnicy Quźni Talentów a w niej między innymi Alicja Małkiewicz, Agnieszka Czarnecka oraz Agnieszka Pękala.
Najmłodsi uczestnicy mieli okazję bawić się wspólnie z magicznym duetem Duo Paulo oraz z bajkowymi maskotkami.

— Smolasty swoim koncertem rozgrzał amfiteatr do czerwoności a Kasia Kowalska sprawiła, że nie ostygł on do późnych godzin wieczornych — mówią organizatorzy imprezy. — Dziękujemy, że byliście z nami i wspólnie pożegnaliśmy tegoroczne wakacje!

— Dziękuję w swoim imieniu mieszkańcom Braniewa za ciepłe przyjęcie gwiazd i wspaniałą zabawę — napisała w social mediach Anna Kowalczyk, dyrektorka BCK. — To nie jest nasze ostatnie słowo w tym roku. Było w końcu tak jak za dawnych lat.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe