Ceni sobie dobrą współpracę z ludźmi

  • 02.06.2016, 20:00
  • st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Ceni sobie dobrą współpracę z ludźmi KPP w Braniewie
Podinsp. Edward Szydłowski, dotychczasowy zastępca komendanta miejskiego Policji w Elblągu, od wczoraj pełni obowiązki komendanta powiatowego Policji w Braniewie. Nowego szefa funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym przedstawił pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Andrzej Zielonka.

Podczas uroczystej zbiórki insp. Andrzej Zielonka powierzył obowiązki komendanta powiatowego Policji w Braniewie podinsp. Edwardowi Szydłowskiemu (na zdjęciu: z prawej).

Insp. Zielonka pogratulował nowemu szefowi braniewskiej jednostki, podkreślając przy tym, że biorąc pod uwagę doświadczenie oraz umiejętności podinsp. Szydłowskiego, jest spokojny o dalsze losy tej komendy.

W swoim przemówieniu podinsp. Edward Szydłowski wyraził ogromną wdzięczność za zaufanie, którym obdarzył go komendant wojewódzki Policji w Olsztynie powierzając mu tak ważną funkcję. Nowy komendant zaznaczył również, że dołoży wszelkich starań, by wszystkim mieszkańcom powiatu braniewskiego zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jak sam podkreślił, niezwykle ceni sobie dobrą współpracę z ludźmi i zależy mu na tym, aby w komendzie panowała przyjazna atmosfera.

Podinsp. Edward Szydłowski ma ma 46 lat. W szeregi Policji wstąpił w 1991 r. Swoją zawodową karierę rozpoczynał w Elblągu, a następnie kontynuował ją w Pasłęku, gdzie w latach 2006-2015 r. był komendantem Komisariatu Policji. We wrześniu 2015 r. podinsp. Szydłowski powołany został na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego Policji w Elblągu. Za swoje zasługi podinsp. Edward Szydłowski odznaczony został w 2011 r brązową odznaką „Zasłużony Policjant”.

 

st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe