Pokaż na fotografii piękno braniewskiej ziemi

  • 18.08.2021, 17:24 (aktualizacja 18.08.2021, 17:29)
  • Wojciech Andrearczyk
Pokaż na fotografii piękno braniewskiej ziemi
BRANIEWO. Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie zaprasza do udziału w dwunastej już edycji konkursu fotograficznego „Piękno Ziemi Braniewskiej”.

Konkurs organizuje Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

— Wszystkich miłośników fotografii i piękna krajobrazu i architektury zapraszamy do udziału w XII. już edycji konkursu „Piękno Ziemi Braniewskiej” — mówią organizatorzy konkursu. — Celem konkursu jest zachęcenie do poznania uroków ziemi braniewskiej, zwrócenie uwagi na piękno i walory przyrody oraz architektury, umiejętność uchwycenia tego piękna na fotografii, a także promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych Ziemi Braniewskiej.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 roku życia (włącznie) i powyżej 16 roku życia.

Każdy z uczestników może nadesłać do 3 fotografii kolorowych lub czarno-białych  w preferowanym  formacie 15 x 21 cm bez ramki,  na papierze matowym lub błyszczącym, wcześniej nie prezentowanych i nie nagradzanych. Fotografie powinny  przedstawiać charakterystyczne krajobrazy, elementy architektury, sztuki lub przyrody, które pozwolą zlokalizować miejsce, w którym zostały zrobione.

Fotografie należy przesłać/dostarczyć do dnia 30 września 2021 r. na adres Punktu Informacji Turystycznej MBP w Braniewie.

Szczegóły i regulamin na stronie internetowej


Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod numerem tel.  55 644 33 03 lub wysyłając pytania na adres e-mail: [email protected]

Patronat medialny: Nowiny Północy i Portal Braniewo.

 

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe