Kombajn przewrócił się na bok. Drugi zapalił się

  • 15.08.2021, 17:38 (aktualizacja 15.08.2021, 17:55)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Kombajn przewrócił się na bok. Drugi zapalił się © KP PSP w Braniewie
GM. BRANIEWO, GM. LELKOWO. Braniewscy strażacy interweniowali podczas pożaru kombajnu, do którego doszło na terenie gminy Lelkowo. Druga interwencja dotyczyła przewróconego na bok kombajnu.

Strażacy zwracają się z apelem o zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa podczas prac żniwnych. Intensywność wykonywanych prac żniwnych, zmęczenie i wysokie parametry pracy sprzętu rolniczego często doprowadzają do pożarów oraz wypadków. To od zachowania zasad bezpieczeństwa i odpowiedniego dbania i kontrolowania stanu sprzętu i maszyn zależy bezpieczeństwo w trakcie zbioru płodów rolnych.

Odpowiednio dobrany i sprawny podręczny sprzęt gaśniczy może skutecznie powstrzymać pożar maszyn lub uprawy. Dbajmy o przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy, zwracajmy uwagę na stan techniczny maszyn rolniczych oraz warunki w których wykonujemy prace żniwne.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe