Jak ma się rozwijać miasto, w którym iść kierunku?

  • 09.08.2021, 16:09 (aktualizacja 09.08.2021, 16:10)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Jak ma się rozwijać miasto, w którym iść kierunku? © UM w Braniewie
BRANIEWO. Urząd Miasta Braniewa prowadzi prace nad aktualizacją studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Braniewa. Jest to dokument określający kierunki rozwoju i funkcjonowania Braniewa na najbliższe 10, 20 lat.

Dlatego urzędnicy zapraszają mieszkańców Braniewa do wspólnej pracy nad wizją rozwoju miasta. Aby to zrobić wystarczy wypełnić ankietę dotyczącą tego, jak braniewianie postrzegają Braniewo i w jaki sposób korzystają z miejskich przestrzeni.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie około 15 minut.

ANKIETA

W minioną sobotę (7 sierpnia) odbył się spacer badawczy w ramach prowadzonych  konsultacji społecznych dotyczących studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Braniewa.
Spacer miał formę  przejazdu rowerowego (przy współorganizacji Braniewskiego Klubu Sportowego Szybki Struś) po terenie całego Braniewa, z kilkoma przystankami, podczas, których rozmawiano i zbierano opinie mieszkańców o potencjalnych rozwiązaniach związanych z kierunkami przyszłego rozwoju Braniewa w kontekście zagospodarowaniem przestrzennego.

 

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe