Chcą zmodernizować i przebudować dach remizy

  • 26.07.2021, 19:00 (aktualizacja 26.07.2021, 21:40)
  • Wojciech Andrearczyk
Chcą zmodernizować i przebudować dach remizy © Wojciech Andrearczyk
LELKOWO. Około 90 tys. złotych kosztować będzie modernizacja wraz z przebudową dachu w OSP Lelkowo. Gmina Lelkowo pozyskała na ten cel 30 tys. złotych. Dotacja pochodzi z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Umowę ze strony Urzędu Marszałkowskiego podpisał marszałek Marek Gustaw Brzezin i wicemarszałek Marcin Kuchciński.

— OSP Lelkowo – jako jedyna z czterech działających na obszarze gminy Lelkowo jednostek OSP – wpisana jest do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, dlatego też ważne jest zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania jednostki, co przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców — mówi wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski.Remontu wymaga cały obiekt, jednakże ze względów finansowych inwestycja musi zostać rozłożona w czasie.

Dach remizy jest w złym stanie technicznym i najpilniejszy jest właśnie jego remont. W ramach inwestycji m.in. zostanie ocieplony, odpowiednio wyprofilowany, aby odprowadzał wody deszczowe, a także wymienione zostanie jego pokrycie.

Obecnie gmina poszukuje wykonawcy prac – ZOBACZ: Zapytanie ofertowe

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe