Silny wiatr nie odpuszczał. Złamane drzewa blokowały drogi

  • 13.07.2021, 19:17 (aktualizacja 16.07.2021, 00:01)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Silny wiatr nie odpuszczał. Złamane drzewa blokowały drogi © KP PSP w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. We wtorek (13 lipca), od godzin popołudniowych, braniewscy strażacy rozpoczęli usuwanie skutków silnego wiatru i wyładowań atmosferycznych.

Najwięcej interwencji odnotowano na terenie miasta i gminy Pieniężno. Strażacy pracowali również na terenie gminy Braniewo oraz gminy Płoskinia.

Do działań skierowano strażaków z jednostek OSP oraz Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. W trzech przypadkach niezbędne okazało się wykorzystanie podnośników hydraulicznych, zarówno z PSP Braniewo jak i OSP Frombork.

Jedno z drzew przewróciło się na budynek gospodarczy. Drzewa i konary tarasowały drogi wojewódzkie, powiatowe oraz gminne. Do działań ruszyli strażacy OSP z Braniewa, Lipowiny, Pieniężna, Długoboru, Plut, Lechowa, Gronowa, Fromborka i Lelkowa.

W sumie odnotowano 20 zdarzeń, w których niezbędna była interwencja strażaków.

ZOBACZ TAKŻE: Zerwany dach, połamane drzewa i konary

 

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

 

Kiedy warto spisać oświadczenie sprawcy kolizji drogowej? PRZECZYTAJ: https://www.portalbraniewo.pl/wiadomosci/3551,kiedy-warto-spisac-oswiadczenie-sprawcy-kolizji-drogowej

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (47)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Strażak
Strażak 14.07.2021, 16:44
Dlaczego piszecie tylko o strażakach? O zerwanych sieciach energetycznych i o pracy monterow na sieci ktorzy od dwoch dni sa w polu i wiszą na slupach nie ma zadnej wzmianki. Drzewo pociąć i wrzucic do rowu może każdy kto ma pojecie jak uzywac pily spalinowej.
PB
PB 14.07.2021, 17:45
"Strażaku" – jak dobrze popatrzysz, to zobaczysz, że informacja ta (i wiele innych) jest informacją prasową przesłaną przez STRAŻAKÓW. Chętnie zamieścimy takie informacje od energetyków, monterów i wszystkich tych, którzy na łamach Portalu Braniewo będą chcieli opowiedzieć o swojej pracy. Nasz mail: [email protected]

Pozostałe