Cyfryzacja w lelkowskim urzędzie

  • 07.07.2021, 17:24 (aktualizacja 07.07.2021, 17:24)
  • Inf. prasowa UG Lelkowo
Cyfryzacja w lelkowskim urzędzie © UG Lelkowo Dzięki cyfryzacji wiele spraw będzie można załatwić bez konieczności odwiedzania urzędu — mówi Łukasz Skrzeszewski, wójt Gminy Lelkowo
LELKOWO. W Urzędzie Gminy Lelkowo uruchomione zostanie 12 elektronicznych usług publicznych. Będą to zdigitalizowane i bezpłatnie udostępnione mieszkańcom zasoby informacji przestrzennej. Zinformatyzowane zostaną również procedury wewnętrzne w UG.

Całkowita wartość projektu „Cyfrowe usługi publiczne i dostęp do informacji przestrzennej w gminie Lelkowo” to niemal 900 tys. złotych. Dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniosło ponad 760 tys. złotych.

 

Co to są eUsługi ?
Portal eUsługi to nowoczesny system wymiany informacji pomiędzy Jednostkami Samorządu Terytorialnego a Obywatelami. Jego głównym celem jest dostarczanie niezbędnych informacji mieszkańcom na temat działalności danej jednostki samorządowej, a także udostępnienie wygodnego kanału komunikacji elektronicznej z urzędem.
Celem portalu jest udostępnienie w jednym miejscu informacji i usług obejmujących różne aspekty działalności jednostki.
Co zrobić aby korzystać z eUsługi? Wejdź na stronę https://euslugi.uglelkowo.pl/, następnie zarejestruj się lub zaloguj za pomocą profilu zaufanego. Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij „załóż konto”. W celu aktywacji postępuj zgodnie z instrukcjami w przesłanym e-mailu. Zaloguj się by korzystać z eUsług. Przyjdź do urzędu gminy w godzinach urzędowania, aby potwierdzić swoje dane i aktywować konto ePłatności
ePłatności – umożliwia rozliczenie zaległości za pomocą płatności online. Kontrahent może sprawdzić podstawę naliczenia płatności, obsługę historii płatności, zrealizowanie płatności za pomocą internetowych przelewów bankowych lub kart kredytowych. System generuje przelewy bankowe i pocztowe oraz powiadamia o zbliżających się terminach płatności należności.
eBOI – Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta zgodnie z kategorią usług.

 

 

 


R E K L A M A
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG Lelkowo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe