Strażnicy leśni zatrzymali pijanego kierowcę

  • 24.05.2021, 19:12 (aktualizacja 24.05.2021, 19:14)
  • Adam Pietrzak, rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie
Strażnicy leśni zatrzymali pijanego kierowcę © RDLP w Olsztynie
FROMBORK. Strażnicy leśni z Nadleśnictwa Zaporowo zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu.

Podczas rutynowego patrolu w okolicy Fromborka strażnicy leśnicy zauważyli dziwnie jadący samochód. Jego kierowca miał wyraźne problemy ze zmieszczeniem się na swoi pasie ruchu.

— Postanowiliśmy pojechać za tym samochodem i jednocześnie powiadomiliśmy o całej sytuacji policję — opowiadają zaporowscy strażnicy leśni.

Już na terenie Fromborka udało się zatrzymać jadący całą szerokością jezdni samochód. Strażnicy po krótkiej rozmowie z jego kierowcą nie mieli najmniejszych wątpliwości, jaka była przyczyna nietypowego toru jazdy auta. Te przypuszczenia formalnie potwierdziły się po przyjeździe policji.
Okazało się, że zatrzymany przez pracowników Nadleśnictwa Zaporowo kierowca miał w wydychanym powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu.

 

 

 


 

SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96 


Adam Pietrzak, rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe