Dzięki nowym umiejętnościom nauka będzie łatwiejsza

  • 14.05.2021, 16:23
  • Inf. prasowa Urzędu Gminy Braniewo
Dzięki nowym umiejętnościom nauka będzie łatwiejsza © UG Braniewo
GMINA BRANIEWO. Nauczyciele z Gminy Braniewo będą doskonalić swoje umiejętności dzięki realizacji nowego projektu „Nowoczesne Ścieżki Edukacji”.

Projekt zakłada doskonalenie umiejętności, kompetencji i kwalifikacji nauczycieli, w tym zastosowanie nowoczesnych metod i form organizacyjnych oraz podniesienie kompetencji cyfrowych nauczycieli i uczniów.

— W ramach projektu utworzone zostanie spełniające najwyższe standardy laboratorium językowe — mówi Jakub Bornus, wójt Gminy Braniewo. — Umożliwi ono swobodny i głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonali mowę i przełamie naturalny opór do rozmów w obcym języku. Ponadto zostanie zakupiony: monitor interaktywny oraz ekran dotykowy.

Całkowita wartość projektu to ponad 380 tys. złotych. Dofinansowanie wyniosło ponad 360 tys. złotych. Umowę na realizację projektu podpisał w Olsztynie wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wspólnie ze skarbnikiem Gminy Braniewo Haliną Kazubek.

 

 

 


 

SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96 


Inf. prasowa Urzędu Gminy Braniewo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tactical Johny
Tactical Johny 16.05.2021, 19:44
Brawo, panie Wójcie!

Pozostałe