Przeszukali mieszkanie, znaleźli amfetaminę

  • 11.05.2021, 15:50 (aktualizacja 11.05.2021, 15:59)
  • podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Przeszukali mieszkanie, znaleźli amfetaminę
Trzy lata więzienia grożą 39-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego. Polcjanci znaleźli u niego narkotyki – ponad 100 gramów amfetaminy.

Braniewscy policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień monitorują środowisko osób mogących mieć związek z narkotykową przestępczością, ustalili, że 39-latek może posiadać zabronione substancje.

Po dokładnej analizie zgromadzonych informacji nadszedł czas na zatrzymanie podejrzanego. W poniedziałek (10 maja) funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 39-latka, a w trakcie przeszukania potwierdzili swoje podejrzenia. Kryminalni zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy.

Mężczyzna trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

 

 

 


 

SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96 


podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Józek
Józek 12.05.2021, 12:25
Jako celnik się nie dorobił, jako żołnierz też, to trzeba było sobie dorobić. Ciekawe czy pierwszy telefon wykonał do swojego mentora? Brawo Policja takich ludzi trzeba tępić.
Bwo
Bwo 12.05.2021, 14:04
Ale to nie o Michała chodzi a o heka co klej wachał a michalka chyba wypuścili i o co innego chodzi

Pozostałe