Ekskluzywny apartament w stylu industrialnym. Wybierz beton architektoniczny!

  • 07.05.2021, 14:49 (aktualizacja 10.05.2021, 12:28)
  • Artykuł partnera
Ekskluzywny apartament w stylu industrialnym. Wybierz beton architektoniczny!
Styl loftowy wrócił do łask. Dziś większość młodych ludzi chciałoby mieszkać w pięknie urządzonym mieszkaniu – dawnej siedzibie fabryki lub lokalu przemysłowego. Klimat, jaki panuje w takich wnętrzach jest nie do opisania.

Inspirujące, niepowtarzalne, przestrzenne apartamenty z wysokimi sufitami to obecnie szczególnie pożądane obiekty mieszkalne. Zlokalizowane na obrzeżach dużych miast stanowią doskonałe miejsce dla singli i małżeństw, zafascynowanych nowoczesnymi formami oraz unikalnym wzornictwem.

Czeka Cię urządzanie industrialnego wnętrza? Skup się na betonie

Wyjątkowy surowiec, jakim jest beton architektoniczny, to nowoczesny i nad wyraz designerski materiał dekoracyjny. Wyglądem nawiązuje on do klimatu loftów, czyli pofabrycznych pomieszczeń, dawniej zamieszkiwanych głównie przez artystów. Surowe wnętrza wymagają odpowiedniej aranżacji, która podkreśli ich charakter. Styl industrialny łączy w sobie piękno betonu, chłód metalu i ponadczasowość uniwersalnych barw: szarości, czerni, bieli i granatu. Beton i industrializm idą ze sobą w parze. Jeśli zamierzasz wprowadzić go do swojego apartamentu, bogatą ofertę płyt architektonicznych z betonu znajdziesz na stronie producenta VHCT . W kolekcjach z panelami 2D i 3D czekają dziesiątki inspiracji dla pasjonatów stylu loftowego.

Zimny beton perfekcyjnie sprawdzi się na ścianach – część z nich można pokryć dekoracyjnymi płytami, a pozostałe pozostawić bez zmian. W apartamentach industrialnych świetnie prezentuje się również cegła. Stawiaj na stonowane kolory, ale nie ograniczaj się wyłącznie do czerni. Pomieszczenie musi być dobrze doświetlone, dlatego nie bój się jasnych kolorów, które dodatkowo podniosą jakość aranżacji.

Dekoracje ścienne z betonu architektonicznego zaskakują trwałością

Duża przestrzeń aż prosi się o to, by wykorzystać w niej dekoracje 3D. Betonowe płyty pokryte trójwymiarowymi wzorami pozwolą uzyskać fantastyczny efekt w niepowtarzalnym stylu. Producent betonu architektonicznego VHCT przygotował dla klientów szeroki wachlarz wzorów, czyniących panele z betonu jedynymi w swoim rodzaju. W kolekcjach nie brakuje płyt dekoracyjnych o regularnych kształtach, a także wymyślnych form abstrakcyjnych. Kryształy, mozaiki, fale, trójkąty i całe mnóstwo niestandardowych rozwiązań, które każdemu przypadną do gustu. Jeżeli styl industrialny jest Ci bliski, jeszcze dziś wyrusz na spotkanie z betonem architektonicznym VHCT. Przejrzyj galerię realizacji i rozbudź swoją wyobraźnię!

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe