To już dzisiaj! Konsultacje społeczne!

  • 07.05.2021, 11:58
  • Inf. prasowa Urzędu Miasta Braniewa
To już dzisiaj! Konsultacje społeczne!
BRANIEWO. Już dzisiaj (w piątek, 7 maja), o godz. 17:00, w Braniewskim Centrum Kultury, odbędzie się otwarte spotkanie poświęcone zagospodarowaniu przestrzennemu Braniewa i Strategii rozwoju Braniewa do 2030 r.

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie dotyczące celów i działań, które zostały już zebrane i opracowane po ostatnim spotkaniu.

Dodatkowo poruszane będą aspekty planowania przestrzennego związane z opracowaniem nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Braniewa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00, przeprowadzone zostanie w sali wystawienniczej w podziemiu BCK i odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96


Inf. prasowa Urzędu Miasta Braniewa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe