W Dzień Strażaka oddaj krew!

  • 01.05.2021, 14:27 (aktualizacja 01.05.2021, 14:27)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
W Dzień Strażaka oddaj krew! © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi z okazji Dnia Strażaka.

Akcja przeprowadzona zostanie we wtorek, 4 maja, w godz. od 8:15 do 11:00, w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie (w siedzibie Straży Pożarnej, przy ul. Plac Strażacki 2).

— Serdecznie zapraszamy osoby chętne do udziału w tak szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa — mówi bryg. Ireneusz Ścibiorek, komendant powiatowy KP PSP w Braniewie. — Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! Serdecznie zapraszamy do udziału.

Krew może oddać każda pełnoletnia, zdrowa osoba. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości.

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU GAZET!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa BEZPŁATNA (!) gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego
– prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96


Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe