Czym są zakłady bez ryzyka?

  • 06.04.2021, 21:14
  • Materiał zewnętrzny
Czym są zakłady bez ryzyka?
Obstawianie zakładów sportowych bez ryzyka utraty pieniędzy – czy jest to w ogóle możliwe? Który bukmacher posiada najlepszą ofertę na zakład bez ryzyka i jakie warunki należy spełnić, aby z niej skorzystać? Zapraszamy do lektury po odpowiedź na te pytania.

 

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka przyjmuje najczęściej formę zobowiązania się przez bukmachera do zwrotu środków na konto typerskie po przegranym zakładzie. Mówiąc inaczej- przegrywamy kupon, a bukmacher oddaje nam stawkę zakładu do ponownego wykorzystania lub wypłaty. W takim przypadku nawet przegrana nie generuje straty finansowej. Zakład bez ryzyka znany jest również pod nazwą cashback. Oferuje go większość bukmacherów, obwarowując promocję dodatkowymi warunkami obrotu. Polegają one na konieczności ponownego obstawienia otrzymanych z powrotem środków na zasadach wyznaczonych przez bukmachera. Zazwyczaj wymóg obrotu dotyczy zakładów AKO na kilka zdarzeń. Bukmacherzy doprecyzowują często minimalny kurs, po którym można inwestować środki bonusowe.

Zakład bez ryzyka pozwala na obstawianie w oparciu o znacznie wyższe stawki niż te, które znalazłyby się standardowo w strefie finansowego komfortu gracza. Dzięki temu typerzy mają szanse osiągania wysokiej stopy zwrotu z kuponu. Obstawiając pełną stawkę cashbacku, zyskujemy wielokrotność tej kwoty na wypadek wygranej. Łatwo policzyć, że jest to szczególnie korzystna sytuacja dla kuponów AKO, wobec których kursy całkowite powyżej 5.0 nie stanowią rzadkości.

Betclic zakład bez ryzyka - zasady promocji

Zakład bez ryzyka u bukmachera Betclic cieszy się niesłabnącą popularnością i oferuje jedne z najlepszych warunków na rynku. Przede wszystkim wyłania się tutaj bardzo duża kwota cashbacku. W Betclic zakład bez ryzyka może być dokonany do wartości 550 zł. Staje się zatem fantastycznym narzędziem do odważnego typowania, prezentując okazję do osiągnięcia wysokiego zysku.

Co więcej, Betclic stworzył minimalistyczne wymogi odnośnie obrotu. Odzyskane środki z bonusu Betclic należy ponownie obstawić tylko jeden raz. Do wymogu obrotu wliczone zostały kupony SOLO oraz AKO, a kurs minimalny ustalono na 1.14. Tak niskie warunki sprawiają, że cashback Betclic przynosi bardzo wiele korzyści każdemu, kto zdecyduje się wpłacić odpowiednią kwotę na depozyt i obstawić ją do wartości 550 zł na jednym kuponie.

Gdzie znaleźć informacje o zakładach bez ryzyka i innych promocjach bukmacherskich?

Widać zatem, że zakłady bez ryzyka są nie tylko możliwe, ale wręcz powszechne. Nie wszędzie znajdziemy tak dobrą ofertę cashbacku jak u bukmachera Betclic, jednak warto na bieżąco śledzić informacje z rynku. Oferta promocyjna cechuje się dużą dynamiką, podlegając częstym zmianom. Aktualne informacje o zakładach bez ryzyka znajdziemy w serwisie Zawód Typer, będącym najlepszym źródłem wiedzy typerskiej. Na zawodtyper.pl każdy użytkownik otrzymuje pakiet sprawdzonych i praktycznych informacji o promocjach, recenzje oraz porady z zakresu budowania skutecznej strategii w obstawianiu. Zapraszamy na zawodtyper.pl po fundamenty dla przyszłych zyskownych transakcji.

Materiał zewnętrzny

Podziel się:


Pozostałe