Uderzył matkę w twarz

  • 20.05.2016, 10:51 (aktualizacja 20.05.2016, 11:04)
  • st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Uderzył matkę w twarz KWP w Olsztynie
Pijany mężczyzna wywołał kłótnię, a następnie uderzył swoją matkę. Agresywny syn trafił do aresztu. To recydywista, grozi mu więc wyższa kara.

Policjanci prewencji zostali wezwani do domowej awantury. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 32-latka oraz jego matkę. Kobieta posiadała widoczne obrażenia na twarzy.

Funkcjonariusze ustalili, że za całą sytuację odpowiedzialny jest syn pokrzywdzonej.

Z uzyskanych informacji wynikało, że pijany mężczyzna wywołał kłótnię, a następnie uderzył swoją matkę, powodując u niej widoczne obrażenia. Funkcjonariusze wiedzieli, że jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa kobiecie było zatrzymanie jej syna. Chwilę później 32-latek był już w policyjnym areszcie.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy wystarczył, by przedstawić podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała matki. Mężczyzna działał w recydywie, co wpłynie teraz za zaostrzenie grożącej mu kary.

Rodzina zostanie również objęta procedurą „Niebieskiej Karty”.

 

st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe