Wpadł, bo przechodził w niedozwolonym miejscu

  • 03.03.2021, 13:19
  • podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Wpadł, bo przechodził w niedozwolonym miejscu
BRANIEWO. 37-letni mieszkaniec Braniewa najbliższych pięć miesięcy spędzi w więziennej celi. Mężczyzna trafił o aresztu tuż po tym, jak beztrosko przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

We wtorek (2 marca) policjanci z ogniwa ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem pieszych i kierujących na terenie Braniewa. Po godz. 10:00 funkcjonariusze dostrzegli mężczyznę, który zdecydował się przejść przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci podjęli interwencję, którą standardowo rozpoczęli od zweryfikowania tożsamości pieszego. Chwilę później funkcjonariusze ustalili, że 37-latek jest poszukiwany przez braniewski sąd i powinien trafić do aresztu.

37-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, a następnie trafił do więziennej celi, gdzie spędzi teraz pięć miesięcy zasądzonej kary za przestępstwa narkotykowe.

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa bezpłatna gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego – prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe