Policjant zorganizował konkurs dla najmłodszych

  • 03.03.2021, 11:00
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Policjant zorganizował konkurs dla najmłodszych © KPP w Braniewie
PIENIĘŻNO. Dzielnicowy z terenu Pieniężna – asp. Paweł Białkowski – zorganizował konkurs dla najmłodszych mieszkańców swojego rejonu. Celem plastycznych zmagań pod tytułem „Jestem odpowiedzialny za swojego przyjaciela psa” było kreowanie właściwych postaw dzieci w stosunku do czworonożnych pupili.

Konkurs plastyczny „Jestem odpowiedzialny za swojego przyjaciela psa” został rozstrzygnięty. Pomysłodawcą przedsięwzięcia skierowanego do dzieci był dzielnicowy Pieniężna – asp. Paweł Białkowski.

Przeprowadzenie konkursu było jednym z elementów planu priorytetowego, który był realizowany przez funkcjonariusza w okresie od 1 sierpnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Działanie zostało objęte honorowym patronatem przez Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie, a partnerami konkursu byli OTOZ Animals Braniewo oraz Rada Miejska w Pieniężnie. Celem konkursu było kreowanie właściwych zachowań w stosunku do czworonogów. Konkurs był także okazją, aby kolejny raz omówić z najmłodszymi jak powinna wyglądać opieka na zwierzętami, zwłaszcza w okresie zimowym. Zwrócono również szczególną uwagę na kwestię związaną z odpowiedzialnością wynikającą z posiadania zwierzęcia, a także na konsekwencje pozostawiania psów bez opieki.

W sumie do organizatorów wpłynęło kilkadziesiąt prac plastycznych. Nagrodami w konkursie były albumy o tematyce zwierzęcej, książki, gry oraz ilustrowane kalendarze. Upominki dla laureatów zostały przekazane na ręce dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pieniężnie – Roberta Słoniny. Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkowy dyplom.

 

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa bezpłatna gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego – prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe