Z tej kuźni może zrodzić się niejeden talent

  • 02.03.2021, 17:24 (aktualizacja 02.03.2021, 17:24)
  • Inf. prasowa BCK
Z tej kuźni może zrodzić się niejeden talent
BRANIEWO. Quźnia Talentów to projekt, który jest szansą dla wszystkich utalentowanych mieszkańców Braniewa i okolic do zaprezentowania się szerszej publiczności i sprawdzenia swoich umiejętności na profesjonalnie oświetlonej i nagłośnionej scenie – obok największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Quźnia Talentów działa przez cały rok. Prezentacje uczestników odbywać się będą podczas imprez tematycznych, okolicznościowych oraz plenerowych organizowanych i współorganizowanych przez Braniewskie Centrum Kultury.

W okresie wiosenno-letnim, między innymi w Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego w Braniewie, natomiast w sezonie jesienno-zimowym – w sali widowiskowo-kinowej Braniewskiego Centrum Kultury.

— Zależy nam na stworzeniu grupy, do której należeć będą osoby obdarzone rozmaitymi talentami oraz na prezentowaniu ich podczas organizowanych przez nas imprez — mówią animatorzy z BCK. — Przeczytaj regulamin, jeśli chcesz do nas dołączyć. Może czekamy właśnie na ciebie!

» REGULAMIN «

» KARTA ZGŁOSZENIA «
 

 

 

 

 

 


SZUKAMY PUNKTÓW KOLPORTAŻU!

Jeśli chcieliby Państwo, aby w Państwa sklepach, firmach, zakładach pracy, instytucjach pojawiły się Nowiny Północne – nowa bezpłatna gazeta ukazująca się między innymi na terenie powiatu braniewskiego – prosimy o KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

Inf. prasowa BCK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe