Jak się ubrać? Srebrny łańcuszek wysokiej jakości to męska biżuteria idealna na każdą okazję

  • 27.10.2020, 00:38
  • Artykuł partnera
Jak się ubrać? Srebrny łańcuszek wysokiej jakości to męska biżuteria idealna na każdą okazję
Stworzenie stylizacji adekwatnej do okoliczności wcale nie jest takie proste, jak to mogłoby się niektórym wydawać. Dopasować się do dress code'u w pracy, potem wybrać się na rodzinną uroczystość albo na randkę z sympatią do reprezentacyjnej restauracji, a kolejnego dnia ubrać się na sportowy trening.

Mało który element odzieży dla panów nadaje się zarówno na oficjalne spotkania, jak również nieformalne sytuacje. Jednym z wyjątków jest stylowa biżuteria.

Prosty, wyrazisty dodatek nie dominuje, a zarazem przysparza sporo elegancji

Ozdoby zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach to specyficzna kategoria. Jak mówią przedstawiciele firmy jubilerskiej Agathie-style: oczekiwania większości klientów w tym zakresie są dość zbliżone i całkiem dokładnie sprecyzowane. Wymyślne wzory, szeroka gama kolorystyczna czy skomplikowane ornamenty budzą, delikatnie rzecz ujmując, umiarkowany entuzjazm. Porządnie wykonany, srebrny łańcuszek męski to zdecydowanie bardziej uniwersalne rozwiązanie. W zależności od tego, na jaką długość zostanie zapięty, może służyć albo jako ciasno opięta na nadgarstku bransoletka, albo swobodnie zawieszony na karku naszyjnik. Splot ogniw pasuje zarówno modnym młodzieńcom, jak też stawiającym na klasykę nieco starszym dżentelmenom. Nie potrzeba żadnych zawieszek czy efektownych bajerów, żeby osiągnąć modelowe efekty.

Próba srebra 925 oznacza, że dany łańcuszek męski powstał z najlepszego surowca

Panowie do wyglądu biżuterii przywiązują co najmniej równie dużą wagę, co do jej jakości. Każdy taki zakup dokonywany jest z myślą o wielu kolejnych latach. Mężczyźni mocniej przywiązują się do ulubionych części garderoby i zazwyczaj nie widzą nic zdrożnego w tym, że pokazują się publicznie z dodatkiem, który był trendy ładnych parę sezonów temu. Najważniejsze jest to, że zakładane ubrania oraz dodatki podobają się bliskim, a przede wszystkim im samym. Według branżowych specjalistów przy zakupie łańcuszków męskich konsumenci znacznie więcej czasu poświęcają na zapoznanie się z etykietami jubilerskimi niż klientki. Jak srebro, to próby najlepiej 925, jeśli złoto: nic poniżej 585. Duża zawartość cennego kruszcu to główny wyznacznik jakości biżuterii.

 

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe