Kluczowe cechy zegarka dla aktywnego faceta. Casio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom

  • 27.10.2020, 00:28 (aktualizacja 27.10.2020, 00:38)
  • Artykuł partnera
Kluczowe cechy zegarka dla aktywnego faceta. Casio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom
Sporo osób uważa że zegarek to jedyna biżuteria, jaka przystoi prawdziwemu mężczyźnie. Kontrowersyjne opinie i spory zostawmy na boku, a zamiast tego zajmijmy się samym sprzętem.

Nie da się ukryć, że bycie fit i regularne uprawianie sportu ostatnimi czasy zyskują na znaczeniu. Każdy, kto systematycznie podwyższa poziom aktywności fizycznej, potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Takiego, które zapewni więcej funkcji niż stoper, budzik czy pokazanie aktualnej godziny.

Męskie zegarki Casio z serii G-SHOCK stały się symbolem jakości i niezawodności

Bieganie, jazda na rowerze, mecze gier zespołowych czy zjazdy ze stoku aktywizują liczne partie mięśni. O istnieniu wielu z nich niektórzy w ogóle nie zdają sobie sprawy, dopóki zmęczone części ciała nie dadzą o sobie znać kolejnego dnia bolesnymi zakwasami. Jednak zahartowany facet nie wymięka: zaplanowany trening musi się odbyć. Nieważne, że na zewnątrz pada, wieje, temperatura spada i nawet chętny do wspólnych wyjść pies chowa się pod koc. Co to ma wspólnego z zegarkami?

Sprzęt przeznaczony dla mężczyzn uprawiających sport musi spełnić określone normy jakościowe. W przeciwnym wypadku szybko ulegnie uszkodzeniu – podstawowe, stawiające na elegancję modele są de facto bezużyteczne w bardziej wymagających warunkach. Od wielu lat trendy w tym zakresie wyznaczają męskie, sportowe zegarki Casio G-SCHOCK. Specjalna konstrukcja gwarantuje całkowitą odporność na wstrząsy i kurz. Wysoka szczelność sprawia, że ani deszcz, ani pozostałe kaprysy pogody nie zaszkodzą wewnętrznym mechanizmom.

Wytrzymały, wielofunkcyjny zegarek męski wcale nie musi kosztować fortuny

Mogłoby się wydawać, że modele tej klasy wylądują za barierą cenową, na przekroczenie której stać będzie tylko nielicznych. Tymczasem rzeczywistość wygląda zgoła inaczej: producenci zegarków kierowanych do licznej grupy docelowej nie chcą przecież zamykać sobie rynku i ograniczać sprzedaży. Ekskluzywność buduje się w nieco inny sposób. Jak zauważają przedstawiciele sklepu Novotime, jednego z dystrybutorów zegarków Casio, w ramach jednej serii oferuje się modele w możliwie najszerszym zakresie cenowym. Wspomniane zegarki G-SCHOCK kosztują od niespełna 300 do ponad 3000 złotych. Porównując dokładnie specyfikacje poszczególnych egzemplarzy od razu widać, za co trzeba zapłacić więcej.

 

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe