W Pasłęku powstała NOVA ciekawa restauracja. Warto pojechać!

  • 16.10.2020, 01:03 (aktualizacja 16.10.2020, 10:04)
  • Artykuł promocyjny
W Pasłęku powstała NOVA ciekawa restauracja. Warto pojechać!
W podróży z Gdańska do Warszawy na dobry obiad i kawę zjedziemy do restauracji NOVA przy węźle drogowym Pasłęk Południe. Restauracja jest czynna codziennie od 11:00. Zapraszamy do zupełnie nowego lokalu w bardzo nowoczesnym stylu. Z Braniewa to tylko 40 minut samochodem.

Jeśli lubicie poznawać nowe smaki i przy okazji odkrywać zupełnie nowe miejsca, to mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość. W nawigację wpisujemy dziś  “Restauracja NOVA Pasłęk” i jedziemy w kierunku Pasłęka. 
 
NOVA to miejsce uniwersalne! Duża restauracja, druga restauracja na imprezy okolicznościowe, sale konferencyjne z zapleczem na szkolenia, spotkania biznesowe lub małe konferencje firmowe. Całość utrzymana w nowoczesnym designie z umiejętnie rozegranym oświetleniem.

NOVA to ciekawe menu! Bezpretensjonalna kuchnia dla bywalców restauracji. Są popularne okonki ale w bardzo subtelnej kompozycji smakowej, prawdziwym odkryciem może być kurczak kukurydziany supreme, warto przetestować burgera w naprawdę solidnej porcji z dodatkami. Wszystkie dania główne w restauracji są poniżej 40 zł!
 
NOVA to pomysł na najbliższy weekend. Restauracja jest blisko Braniewa. Jedziemy S22 i S7, a później zgodnie z komunikatem nawigacji skręcamy w kierunku węzła Pasłęk Południe. Zamówienie można złożyć już na trasie, skróci to Państwu czas oczekiwania po przybyciu na miejsce.
 
Restauracja NOVA to miejsce na Twoje urodziny lub imieniny. Zaskoczysz znajomych i rodzinę zaproszeniem do zupełnie nowego lokalu. Już w pierwszym tygodniu po otwarciu restauracja zebrała zamówienia na wigilie firmowe, rezerwacje na urodziny oraz obiady z okazji I komunii świętej. Spotkania w tak nowoczesnych wnętrzach to czysta przyjemność.

 

Restauracja NOVA Pasłęk
Nowa Wieś 1D (węzeł drogowy Pasłęk Południe)
Zapraszamy codziennie od 11:00
rezerwacja 733 202 303
 
Zobacz nasze wnętrza na Facebooku, polub i obserwuj
www.facebook.com/restauracjanovapaslek


 
Inwestycja realizowana w ramach projektu "W krainie ślimaka" Utworzenie i wdrożenie sieciowego, regionalnego produktu turystycznego. Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia w ramach Osi Priorytetowej 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia.

Artykuł promocyjny

Podziel się:Pozostałe