Wizytacja u braniewskich strażaków

  • 12.10.2020, 17:26 (aktualizacja 12.10.2020, 17:28)
  • bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Wizytacja u braniewskich strażaków © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP wizytował braniewskich strażaków.

Nadbryg. Tomasz Komoszyński, warmińsko-mazurski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej i jego zastępca – st. bryg. Adam Jastrzębski wizytowali jednostkę komendy powiatowej PSP w Braniewie.

Komendanci zapoznali się z warunkami służby w braniewskiej komendzie PSP oraz spotkali się ze strażakami i funkcjonariuszami systemu codziennego. Komendant Wojewódzki PSP dokonał przeglądu obiektów oraz jednostek sprzętowych, którymi dysponuje KP PSP w Braniewie.

Podczas spotkania omówiono z komendantem powiatowym PSP w Braniewie bryg. Zbigniewem Januszko plany inwestycyjne oraz plany związane z doposażeniem braniewskiej komendy.

 

bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe