Food trucki przyjeżdżają do Braniewa!

  • 26.09.2020, 08:54 (aktualizacja 26.09.2020, 08:55)
  • Inf. prasowa organizatorów
Food trucki przyjeżdżają do Braniewa! © Archiwum organizatorów
I Festiwal Smaków Food Trucków już 10 i 11 października na placu przy Amfiteatrze.

Po niespodziewanie długiej przerwie food trucki ruszają w trasę. Festiwal Smaków Food Trucków przybywa więc do Braniewa! Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy. Organizatorzy przygotują dla Was pyszny i bezpieczny food court.

Po długich dniach spędzonych w domowym zaciszu, nastąpił ten moment, gdy ponownie możemy cieszyć się światem zewnętrznym! Mieszkańców Braniewa czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na plac przy Amfiteatrze przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo!

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. W tak sympatycznych okolicznościach przyrody warto nie tylko zjeść coś dobrego, ale i ciekawie spędzić czas. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Festiwal Smaków Food Trucków to miejsce, które powinno być w smak także naszej planecie.
i środowisku naturalnemu. Dlatego coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania. Ponadto food trucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich
i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

 

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Braniewie, już 10 i 11 października na placu przy Amfiteatrze.
W sobotę jemy od godz. 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.
Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
facebook.com/events/274281416887841

 

Partner:
Browar Amber

 


Inf. prasowa organizatorów

Zdjęcia (4)

Podziel się:Pozostałe