Pijany spał w bagażniku. Zatrzasnął się i nie mógł wyjść

  • 21.09.2020, 15:01
  • podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Pijany spał w bagażniku. Zatrzasnął się i nie mógł wyjść
Pijany grzybiarz zasnął w bagażniku swojego samochodu. Mężczyzna zatrzasnął się w nim i nie mógł się wydostać. Uratowali go inni grzybiarze i policjanci.

To miał być typowy wyjazd znajomych na grzyby. Umówili się na niedzielę (20 września). Wszystko zapowiadało się normalnie. Gdy jednak jednego ze zbierających zmorzył sen, spowodowany wypitym wcześniej alkoholem, sprawy przybrały nieco inny obrót.

Około godz. 16:30 oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony, że w okolicy Braniewa, z zaparkowanego auta dobiegają dziwne odgłosy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w bagażniku samochodu znajduje się człowiek, który woła o pomoc. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy.

Po dojechaniu na wskazany odcinek drogi policjanci dostrzegli stojącego przy pojeździe mężczyznę, który chwilę wcześniej wyszedł z bagażnika. Jak się okazało z pomocą ruszyli mu inni grzybiarze, którzy słyszeli jego krzyki. W rozmowie z mężczyzną ustalono, że przyjechał w okolice Braniewa ze znajomymi na grzyby. Zrezygnował jednak z ich zbierania ponieważ był pod działaniem alkoholu i chciało mu się spać. Jako miejsce wypoczynku wybrał sobie bagażnik, który ku jego zdziwieniu – zatrzasnął się, gdy ten wszedł do środka.

Patrol przeprowadził z mieszkańcem województwa pomorskiego profilaktyczną rozmowę, doradzając mu tym samym, by następnym razem rozsądniej wybierał miejsca wypoczynku.

 

podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe