Nakrętkowe serca staną w Braniewie

  • 01.09.2020, 17:04 (aktualizacja 02.09.2020, 17:17)
  • Wojciech Andrearczyk
Nakrętkowe serca staną w Braniewie © UM w Braniewie
BRANIEWO. Są już w Pieniężnie i we Fromborku, będą także w Braniewie. Już wkrótce w dwóch punktach miasta staną metalowe serca, do których będzie można wrzucać plastikowe nakrętki.

W pobliżu sklepu Biedronka przy światłach? Koło poczty? Na osiedlu wojskowym? A może koło dworca PKP? Już teraz braniewianie sami mogą zadecydować, gdzie zostaną umieszczone dwa metalowe serca na plastikowe nakrętki. Wystarczy zagłosować w ANKIECIE dostępnej na stronie internetowej

W rozmowach bezpośrednich, wiadomościach na Facebooku, a także komentarzach mieszkańcy Braniewa wspominali, że chcieliby, aby w naszym mieście stanęły kontenery na nakrętki — mówi burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki. — Dwa kontenery tego typu już są w Braniewie. Można w nich zbierać nakrętki na szczytny cel.

Jako że pomysł postawienia kontenerów pochodzi od braniewian, to właśnie mieszkańcy miasta zadecydują, gdzie kontenery zostaną zlokalizowane. W ankiecie można oddać 1 głos na przykładowe lokalizacje, lub też w polu „Inne” wpisać dowolnie wybrane przez siebie miejsce, którego nie uwzględniono w ankiecie.
Dwie lokalizacje zostaną wybrane spośród propozycji cieszących się największą popularnością wśród głosujących.

Głosy będą zbierane do najbliższego piątku (4 września), do godziny 17:00.

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe