Straż Pożarna. Zastępca komendanta pożegnał się ze służbą

  • 01.09.2020, 11:42 (aktualizacja 02.09.2020, 17:17)
  • bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Straż Pożarna. Zastępca komendanta pożegnał się ze służbą © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. St. bryg. Krzysztof Bogusławski, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, po ponad 28 latach służby odszedł na emeryturę. Uroczystość pożegnania obyła się w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Na początku uroczystości głos zabrał bryg. Zbigniew Januszko, komendant powiatowy PSP w Braniewie, który podziękował za cały okres strażackiej służby. Podczas pożegnania głos zabrał również st. bryg. Krzysztof Bogusławski, który podziękował za okres współpracy dla strażaków PSP.

St. bryg. Krzysztof Bogusławski służbę w Straży Pożarnej rozpoczął 1 lipca 1992 roku, jako słuchacz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Po ukończeniu szkoły i uzyskaniu pierwszego stopnia oficerskiego rozpoczął służbę w elbląskiej straży pożarnej, gdzie zajmował różne stanowiska oficerskie: dowódca zastępu, sekcja ds. kontrolno-rozpoznawczych, zastępca dowódcy JRG nr 1, naczelnik wydziału operacyjno-szkoleniowego, dowódcza JRG nr 1. Od marca 2019 r. związany był z Braniewem, na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP.

 

bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe