OTWARCIE NOWEGO SKLEPU LIDL POLSKA W BRANIEWIE

  • 29.07.2020, 18:45 (aktualizacja 30.07.2020, 10:18)
  • Artykuł promocyjny
OTWARCIE NOWEGO SKLEPU LIDL POLSKA W BRANIEWIE
BRANIEWO. Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 30 lipca, Lidl otworzy ponownie obiekt w Braniewie, przy ulicy Królewieckiej 60a. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Dla klientów przygotowano gadżety promujące aplikację LIDL PLUS.

Zawsze wysoka jakość i lidlowa, niska cena
W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Braniewie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 21 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 80 miejsc parkingowych.

W dniu otwarcia hostessy rozdadzą klientom gadżety LIDL PLUS z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci.

„Remont sklepu Lidl w Braniewie jeszcze bardziej wpłynie na podwyższenie komfortu klientów i pracowników. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów w nowoczesnych warunkach przystosowanych do ich potrzeb. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.
 

Lidl w Braniewie, ul. Królewiecka 60a

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 8:00 – 20:00

Liczba miejsc parkingowych: 81

Powierzchnia sali sprzedaży: 1130 m2

 


 

UWAGA! KONKURS!

 

Dla Czytelników Portalu Braniewo przygotowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia będą 3 kosze z różnymi produktami dostępnymi w sklepie Lidl.

Już w czwartek (30 lipca 2020 r.) odwiedzajcie nasz profil na Facebooku (www.fb.com/portalbraniewo). Zamieścimy tam post z konkursowym pytaniem. Nagrodzone zostaną prawidłowe oraz najciekawsze odpowiedzi!

 

 

Artykuł promocyjny

Podziel się:Pozostałe