Wystawa rysunku prasowego

  • 24.07.2020, 13:27 (aktualizacja 24.07.2020, 13:28)
  • Inf. prasowa UM w Pieniężnie
Wystawa rysunku prasowego
PIENIĘŻNO. Już w najbliższą sobotę (25 lipca), o godz. 11:30 w Pieniężnie odbędzie się uroczyste otwarcie Wystawy Rysunku Prasowego im. Aleksandra Wołosa.

Pieniężno jest trzecią miejscowością, w której będzie można obejrzeć wystawę. Dotychczas była prezentowana w Olsztynie i w Sosnowcu. W ramach wystawy prezentowane będą prace nagrodzone i wyróżnione w czasie II Ogólnopolskiego konkursu na rysunek prasowy im. Aleksandra Wołosa.

Pomysłodawcą konkursu jest  Zbigniew Piszczako – wybitny olsztyński karykaturzysta, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W sobotę przybliży on tematykę prezentowanych prac.
Rysunki, które będzie można obejrzeć w Pieniężnie, nawiązują do spraw społecznych, politycznych, obyczajowych.

Część plenerowa wystawy – Pieniężno, ul. Dworcowa 6.

Organizatorzy wystawy: Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Urząd Miejski w Pieniężnie – Wydział Promocji i Miejski Dom Kultury w Pieniężnie.

 

Inf. prasowa UM w Pieniężnie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe