55 wolnych etatów w Straży Granicznej

  • 26.06.2020, 23:54
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
55 wolnych etatów w Straży Granicznej © WMOSG
Straż Graniczna zachęca: „Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie to podstawa. Nie zwlekaj, zadzwoń do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i ustal termin złożenia dokumentów”.

To już kolejny raz, gdy Straż Graniczna poszukuje osób, które chciałyby służyć w jej szeregach. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku jeszcze 55 wolnych etatów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. +89 750 30 23.

Poszukiwane są osoby, które mają mniej niż 35 lat, nie były karane, posiadają co najmniej średnie wykształcenie. Warunkiem jest również pozytywne zaliczenie dwuetapowej procedury kwalifikacyjnej.

Jak wygląda służba w tej formacji? Procedura kwalifikacyjna? Jakie są zarobki? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć na stronie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kadrowy z 9
Kadrowy z 9 29.06.2020, 18:07
Wezcie rudego uh.... bo w wojsku to szwej wie wiecej ni pan sierzant
szkoleniowiec
szkoleniowiec 03.07.2020, 12:01
my mamy juz lukasza og.... on jest lepszy niz wyszukiwarka gogla

Pozostałe