Ponad 100 kilometrów w Bemowiźnie

  • 03.06.2020, 17:45 (aktualizacja 03.06.2020, 17:46)
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Ponad 100 kilometrów w Bemowiźnie © policja.gov.pl
BEMOWIZNA. Zatrzymane prawo jazdy, mandat oraz 10 punktów karnych. To kara za jazdę ze zbyt dużą prędkością w terenie zabudowanym.

Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli w Bemozwiźnie (gm. Braniewo) nadjeżdżające auto. Kierująca samochodem 29-latka w terenie zabudowanym poruszała się z prędkością ponad 100 km/h.

Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punkatmi karnymi oraz pożegnała się ze swoim prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.
 

Policjanci przypominają
Zgodnie z art. 135 ust. 1a. Ustawy Prawo o ruchu drogowym policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na:
a) kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym (…).

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aaa
aaa 03.06.2020, 18:38
Dobrze! Może nauczy się w ten sposób, a nie nie daj boże na czyjejś krzywdzie. Sama widziałam jak tam jeżdżą przez teren zabudowany ,byłam w szoku jak szybko nawet obok rowerzystów mijali się na prawdę z dużą predkością. Bałam się jechać tą trasą jako rowerzysta.

Pozostałe