NIK kontroluje Green Velo. Ankieta dla rowerzystów

  • 25.05.2020, 14:48 (aktualizacja 27.05.2020, 14:36)
  • Inf. prasowa NIK
NIK kontroluje Green Velo. Ankieta dla rowerzystów
POWIAT BRANIEWSKI. Najwyższa Izba Kontroli prowadzi kontrole dotyczące utrzymania i wykorzystania Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Chcąc uzyskać jak najszerszą informację na temat wykorzystania Szlaku, NIK uruchomiła internetową ankietę, skierowaną do osób, które skorzystały z Green Velo w latach 2018-2019.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo został ukończony w 2015 r. Przebiega przez obszar pięciu województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na ten Szlak składają się zarówno specjalnie w tym celu wybudowane odcinki, jak i już wcześniej istniejące, przystosowane do potrzeb rowerzystów.

Green Velo łączy ze sobą szereg atrakcji turystycznych, zarówno położonych bezpośrednio przy nim, jak i w ramach „korytarza” po obu stronach trasy. Wzdłuż Szlaku umieszczonych zostało ponad 200 Miejsc Obsługi Rowerzystów (MOR). Ze Szlakiem powiązano obiekty noclegowe, gastronomiczne, usługowe i inne, tworzące system Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR).

Dla uzyskania pełnego obrazu utrzymania i wykorzystania Wschodniego Szlaku Rowerowego, Najwyższa Izba Kontroli przygotowała specjalną ankietę dla osób, które w latach 2018-2019 korzystały z Green Velo.
Kontrolerzy chcą zapytać o stan nawierzchni dróg, bezpieczeństwo i oznakowanie Szlaku. Pytania dotyczą także wrażeń  z korzystania z Miejsc Obsługi Rowerzystów oraz z oferty Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Możliwe jest również przedstawienie własnej opinii lub uwag.

Do wypełnienia ankiety zaproszone są zarówno osoby, które przemierzyły znaczne odległości na tym Szlaku, jak i te które jeździły nim sporadycznie lub jedynie na krótkich odcinkach. Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane i prezentowane wyłączenie w formie zbiorczych zestawień. Zbiorcze wyniki stanowić będą cenne uzupełnienie ustaleń prowadzonych aktualnie kontroli dotyczących utrzymania i wykorzystania Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zostaną uwzględnione w treści informacji o wynikach kontroli.
 

» LINK DO ANKIETY «

Inf. prasowa NIK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rooooower
Rooooower 26.05.2020, 19:43
Ten szlak u nas to porazka jaks, są odcinki, gdie jechać sie nie da.

Pozostałe