Kto dyrektorem Braniewskiego Centrum Kultury? Rusza konkurs

  • 15.05.2020, 14:13 (aktualizacja 19.05.2020, 15:32)
  • Wojciech Andrearczyk
Kto dyrektorem Braniewskiego Centrum Kultury? Rusza konkurs
BRANIEWO. Polskie obywatelstwo, wyższe wykształcenie, co najmniej 5-letni staż pracy (w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku w instytucjach kultury lub placówkach oświatowych), niekaralność i dobry stan zdrowia – to tylko niektóre z podstawowych wymagań stawianych osobom ubiegającym się o stanowisko dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury.

Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Braniewie ukazało się ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury im. Tadeusza Kopacza w Braniewie.
Nowy dyrektor zostanie powołany na czas określony od 3 do 7 lat.

Do zadań dyrektora BCK będzie należało zarządzanie i reprezentowanie BCK na zewnątrz, kierowanie bieżącą działalnością jednostki, zatrudnianie i zwalnianie pracowników, prowadzenie efektywnej gospodarki mieniem i środkami finansowymi, poszukiwanie i pozyskiwanie innych źródeł finansowania działalności statutowej oraz przedstawianie organizatorowi i właściwym instytucjom planów i sprawozdań określonych odrębnymi przepisami.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach: etap pierwszy to sprawdzenie spełnienia wymagań formalnych, zaś etap drugi to rozmowa kwalifikacyjna z przedstawieniem koncepcji.

Kandydaci muszą złożyć swoje oferty do 5 czerwca 2020 r., do godz. 15:00.

Szczegóły ogłoszenia o konkursie znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Braniewie

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe