Urząd miasta zamknięty dla interesantów

  • 16.03.2020, 19:52 (aktualizacja 24.04.2020, 22:43)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Urząd miasta zamknięty dla interesantów
BRANIEWO. Od wtorku (17 marca) aż do odwołania Urząd Miasta w Braniewie będzie zamknięty dla interesantów.

Decyzja o zamknięciu urzędu wynika z występującego zagrożenia epidemiologicznego oraz zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dot. przeciwdziałania koronawirusowi SARS-CoV-2.

— Ze względu na koronawirusa zmuszony byłem podjąć tę ważną decyzję — mówi Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa. — Jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim za odpowiedzialne i rozważne zachowanie w warunkach trwającej epidemii. Wierzę, że dzięki takiej solidarności wspólnie będziemy w stanie przetrwać tę sytuację.

Obsługa odbywać się będzie wyłącznie w sprawach pilnych w godzinach 10.00-13.00 i tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania z pracownikiem urzędu.

Interesanci, którzy nie umówili się telefonicznie, nie zostaną wpuszczeni do budynku.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą telefoniczną (tel. 55 644 01 02). Pozostałe numery dostępne są na stronie internetowej BIP Urzędu w zakładce KONTAKT

— Stworzyliśmy punkt złożenia dokumentów, który zlokalizowany jest przy wejściu do urzędu, od strony ul. Kościuszki w postaci skrzynki podawczej — mówi burmistrz Braniewa. — W sprawach kierowanych do urzędu prosimy wykorzystać środki komunikacji elektronicznej – adres e-mail: [email protected] czy też platformę e-PUAP: www.epuap.gov.pl, lub platformę e-Obywatel: https://obywatel.gov.pl/

 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe