Strażacy na granicy sprawdzają temperaturę

  • 16.03.2020, 18:34 (aktualizacja 24.04.2020, 22:43)
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Strażacy na granicy sprawdzają temperaturę © KP PSP w Braniewie
GRANICA. Braniewscy strażacy prowadzą na przejściach granicznych działania wspomagające inne służby i instytucje. Strażacy dokonywali pomiaru temperatury u osób podróżujących, które wjeżdżały na obszar RP.

Na terenie powiatu braniewskiego działania takie realizowane były na dwóch przejściach granicznych. Braniewscy strażacy dokonywali kontroli na przejściu w Gronowie natomiast strażacy z komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu realizowali zadania na przejściu drogowym w Grzechotkach.

Po zamknięciu przejścia granicznego w Gronowie braniewscy strażacy PSP przejęli zadania kontrolne w zakresie pomiaru temperatury na przejściu granicznym w Grzechotkach. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wspierani są przez strażaków z innych jednostek organizacyjnych PSP z terenu województwa. W realizowanych działaniach strażacy wykorzystali pneumatyczne namioty ratownicze, które wchodzą w skład pakietów zabezpieczenia logistycznego.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pracownik
Pracownik 17.03.2020, 17:34
Grzechotki nikt nikogo nie sprawdza ??

Pozostałe