Plama oleju na „berlince”

  • 06.03.2020, 15:13
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Plama oleju na „berlince” © KP PSP w Braniewie
Prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia wału napędowego doszło do rozszczelnienia zbiornika z olejem hydraulicznym w samochodzie ciężarowym. Powstała plama o długości około 150 metrów stanowiła zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

5 marca, około godz. 16:00, służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wycieku oleju hydraulicznego z samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło na drodze S22 pomiędzy węzłem drogowym Braniewo Północ a przejściem granicznym w Grzechotkach.

Prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia wału napędowego doszło do rozszczelnienia zbiornika z olejem hydraulicznym. Powstała plama o długości około 150 metrów stanowiła zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

Na miejsce zdarzenia skierowano dwa pojazdy ratownicze z PSP, strażaków-ochotników z OSP Żelazna Góra, funkcjonariuszy Policji oraz pracowników operatora drogi. Na czas usuwania powstałej plamy ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe