Pani starszy ogniomistrz na emeryturze

  • 14.02.2020, 11:35 (aktualizacja 25.02.2020, 18:31)
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Pani starszy ogniomistrz na emeryturze © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. St. ogn. Janina Kamińska, służąca od 25 lat w braniewskiej Straży Pożarnej, pożegnała się ze służbą i odeszła na emeryturę.

Przygoda z pożarnictwem zaczęła się dla pani Janiny 2 stycznia 1995 roku, kiedy to została zatrudniona jako cywil na stanowisku referenta.

Po blisko dwóch latach pracy w braniewskiej komendzie Straży Pożarnej Janina Kamińska rozpoczęła przygodę z mundurem, stając się od 15 listopada 1996 r. funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej.

Przez okres strażackiej służby realizowała zadania w sekcji kwatermistrzowsko-technicznej, zajmując stanowiska młodszego technika, technika oraz starszego technika.

Po latach strażackiej służby st. ogn. Janina Kamińska 31 stycznia 2020 roku zakończyła przygodę z mundurem strażackim. Przełożeni, koledzy oraz pracownicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie składają serdeczne podziękowania za okres wspólnej strażackiej służby, życząc jednocześnie wiele radości i uśmiechu na zaopatrzeniu emerytalnym.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
funk
funk 14.02.2020, 13:09
Gratulacje !

Pozostałe