Unihokej. Zespół z Płoskini w półfinale Mistrzostw Polski

  • 12.02.2020, 19:12 (aktualizacja 12.02.2020, 19:13)
  • Marek Rarok
Unihokej. Zespół z Płoskini w półfinale Mistrzostw Polski © Archiwum KS Dragons Płoskinia
KS Dragons Płoskinia zagra w półfinale Mistrzostw Polski w unihokeju, który odbędzie się 14-15 marca w Łochowie. Zawodnicy mają za sobą także wygrany Puchar Starosty Elbląskiego.

8 lutego w Łodzi odbył się II turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w unihokeju w kategorii junior młodszy. Tym razem Smoki pokazały, iż przygotowały się do meczy rewanżowych bardzo solidnie. Skupienie zawodników na boisku i dobra gra kadrowiczów przyniosła efekty. KS Dragons Płoskinia pokonał wszystkich rywali i wygrał ponownie II turniej eliminacyjny.
 

Wyniki
KS Dragons Płoskinia – UKS Zryw Przykona — 4:1
UKS Nowa Łódź - UKS Aligator Chwarzno Gdynia — 3:5
KS Dragons Płoskinia – UKS Nowa Łódź — 5:3
UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Zryw Przykona — 10:4
UKS Zryw Przykona - UKS Nowa Łódź — 2:3
KS Dragons Płoskinia - UKS Aligator Chwarzno Gdynia — 7:3

 

Klasyfikacja po II turnieju
1. KS Dragons Płoskinia — 15 pkt
2. Aligator UKS Chwarzno Gdynia — 12 pkt
3. UKS Zryw Przykona — 4 pkt
4. UKS Nowa Łódź — 4 pkt

 

Skład KS Dragons Płoskina:
Maciej Greń, Dawid Byczko, Kacper Trejmak, Piotr Hrybek, Szymon Hnatyszyn, Wojciech Rycko, Jakub Wąsowski, Patryk Kozikowski, Łukasz Maziuk, Szymon Lewandowski, Mateusz Kalinowski. Trener Marek Rarok.

 

 Wygrany puchar

30 stycznia w Gronowie Elbląskim odbył się feryjny turniej o Puchar Starosty Elbląskiego. W turnieju w kategorii chłopców uczestniczyły dwa zespoły z Gronowa Elbląskiego, dwa z Godkowa oraz jeden z Płoskini, w kategorii dziewcząt dwa zespoły z Gronowa Elbląskiego i po jednym z pozostałych ekip.

Zawodniczki i zawodnicy KS Dragons Płoskinia wygrali turniej w kategorii młodziczka i młodzik, zdobywając Puchar Starosty Elbląskiego
 

Składy
Dziewczęta: Aleksandra Hrybek, Martyna Rycko, Zuzanna Buczyńska, Marta Komorowska, Marcelina Szwanka, Julia Kasprzak, Julia Kaspruk.
Chłopcy: Miłosz Gorzkowski, Hubert Buczyński, Wojtek Hołodiuk, Olgierd Lisowski, Karol Powierża.

 

Marek Rarok

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe