Przyjadą Rosjanie, będą problemy. Komunikacyjne

  • 28.04.2016, 18:45
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Przyjadą Rosjanie, będą problemy. Komunikacyjne Wojciech Andrearczyk
W najbliższą sobotę (30 kwietnia) do Braniewa przyjadą rosyjscy motocykliści. W związku z tym — na czas ich przejazdu — część dróg będzie zablokowana.

Tradycyjnie na czele motocyklistów będzie jechał gubernator obwodu kaliningradzkiego Nikołaj Cukanow. Rosjanie przekroczą granicę w Gronowie, następnie ulicami Królewiecką, Gdańską, Fromborską i Elbląską udadzą się na cmentarz żołnierzy Armii Czerwonej, gdzie złożą kwiaty.

W związku z tym kierowcy mogą spotkać się z utrudnieniami na drogach 54 i 504 (od granicy Państwa Polskiego w Gronowie do Cmentarza Armii Radzieckiej w Braniewie), w godzinach od 11.00 do 16.00.

Wszyscy poruszający się w tych godzinach po wyżej wymienionych drogach proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe