Żołnierze zachęcali (i zachęcają) do wstąpienia w ich szeregi

  • 31.01.2020, 18:53 (aktualizacja 25.02.2020, 18:35)
  • Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.
Żołnierze zachęcali (i zachęcają) do wstąpienia w ich szeregi © arch. 9BBKPanc.
BRANIEWO. Interesanci, którzy odwiedzali Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie w miniony wtorek, mieli okazję spotkać tam żołnierzy 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Czołgiści z 9 brygady odwiedzili urząd w ramach promocji akcji pod hasłem „Zostań żołnierzem”. Było to pierwsze i nie ostatnie tego typu spotkanie.

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej prowadzi stały nabór do służby. Z żołnierzami, którzy obecni byli na promocji w „pośredniaku” można było porozmawiać o szczegółach – np. o tym kto może zostać żołnierzem i jakie warunki trzeba spełnić, by służyć w 9 brygadzie.

By zachęcić do służby, żołnierze batalionu zmechanizowanego z 9 brygady prezentowali zainteresowanym swoje wyposażenie osobiste, a żołnierze dywizjonu przeciwlotniczego armatę przeciwlotniczą (ZU), którą wystawili na placu przed budynkiem.

— Przyjdź, porozmawiaj, zostań żołnierzem w braniewskiej brygadzie — zachęcał także burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, który przyłączył się do wojskowej akcji promocyjnej.

 

Było to pierwsze i nie ostatnie tego typu spotkanie. 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej zaprasza jeszcze na trzy spotkania, które w najbliższym czasie odbędą się przed budynkiem Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Kościuszki 118 w Braniewie:

3 lutego (poniedziałek) – godz. 10:00-13.00
20 lutego (czwartek) – godz. 10:00-13:00
2 marca (poniedziałek) – godz. 10:00-13:00

Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe