Zabrał auta i zniknął. Zatrzymany w Grzechotkach

  • 31.01.2020, 17:49
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG
Zabrał auta i zniknął. Zatrzymany w Grzechotkach © WMOSG
Funkcjonariusze Straży Granicznej na przejściu granicznym w Grzechotkach zatrzymali obywatela Uzbekistanu poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Cudzoziemiec przywłaszczył sobie auta o szacunkowej wartości 67 tys. euro.

Mężczyzna stawił się do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski. W trakcie kontroli funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że obcokrajowca mieszkającego w Berlinie od 5 lat poszukuje litewski wymiar sprawiedliwości.

36-latek na terenie Niemiec obiecał sprzedać Audi Q7 i zarejestrować Audi A6 – samochody należące do obywatela Litwy. W rezultacie jednak obywatel Uzbekistanu wraz z powierzonymi mu pojazdami zniknął.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali cudzoziemca i przekazali policjantom.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe