Kierowca z narkotykami i być może – pod ich wpływem

  • 10.01.2020, 17:29 (aktualizacja 15.01.2020, 17:47)
  • mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Kierowca z narkotykami i być może – pod ich wpływem
BRANIEWO. Policjanci ruchu drogowego znaleźli przy młodym kierowcy narkotyki. Użyty tester wykazał dodatkowo, że nieodpowiedzialny mężczyzna kierował pojazdem będąc prawdopodobnie pod działaniem środków odurzających.

W minionym tygodniu policjanci z ogniwa ruchu drogowego zatrzymali w Braniewie do kontroli nadjeżdżające auto. Za kierownicą siedział 21-latek. Zachowanie i wygląd kierowcy wzbudziły u funkcjonariuszy podejrzenie, że może on znajdować się pod działaniem zabronionych substancji.

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli kilka gramów narkotyków – marihuany i amfetaminy. Użyty narkotester wskazał, że mężczyzna prawdopodobnie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Wprost z miejsca kontroli mężczyzna trafił do policyjnej celi, a sprawą zajęli się kryminalni.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego dzień później 21-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że w chwili zatrzymania był pod działaniem środków odurzających – usłyszy wówczas kolejny zarzut.

Czynności w tej sprawie trwają.

 

mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe