Uderzył matkę i groził, że ją zabije

  • 19.12.2019, 14:54
  • mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Uderzył matkę i groził, że ją zabije © pixabay.com
30-latek znęcał się nad swoimi rodzicami, grożąc przy tym matce pozbawieniem życia. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W miniony weekend policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu braniewskiego, gdzie – według zgłoszenia – miała trwać awantura. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że za całe zajście odpowiedzialny był 30-latek.

Tamtego wieczoru pijany mężczyzna miał wszcząć kłótnię, podczas której wyzywał swoich rodziców, a także uderzył matkę. Kryminalni, którzy pracowali nad sprawą ustalili również, że takie zachowania mężczyzny trwają od dłuższego czasu. Policjanci wiedzieli, że jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa pokrzywdzonym jest odseparowanie awanturnika.

Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy wystarczył, by przedstawić podejrzanemu zarzut znęcania się nad osobami najbliższymi. Wczoraj podejrzany z policyjnej celi został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Sąd przychylił się bowiem do wniosku prokuratora oraz policjantów i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Braniewianka
Braniewianka 20.12.2019, 07:45
Niech zgnije w ***

Pozostałe