Mikołajkowe nurkowanie w braniewskim basenie

  • 13.12.2019, 18:46
  • Piotr Bogdan
Mikołajkowe nurkowanie w braniewskim basenie © SHP "Batory"
W ramach Mikołajek Stowarzyszenie Historyczno Poszukiwawcze „Batory” z Braniewa oraz Grupa Poszukiwawczo Ratownicza „Scubomaniak” z Łomży przy wsparciu MOS Braniewo zorganizowały mikołajkowe nurkowanie na braniewskim basenie.

Dzięki zaangażowaniu Andrzeja Barańskiego – głównego koordynatora mikołajkowej akcji – można było sprawić uśmiech dzieciom z Domu Dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku jak i ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa z Lipowiny oraz dzieciom z MOS Braniewo.

Organizatorzy zapraszają na kolejną akcję, która zostanie zorganizowana w ramach Finału WOŚP. Chętni będą mogli wziąć udział w licytacji krótkiego kursu nurkowania. Szczegóły tej akcji będą ogłoszone wraz z pojawieniem się plakatu WOŚP w Braniewie.

 

Piotr Bogdan

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe