Damian Krasiński nowym wiceburmistrzem Fromborka

  • 05.12.2019, 17:54 (aktualizacja 08.12.2019, 22:39)
  • Wojciech Andrearczyk
Damian Krasiński nowym wiceburmistrzem Fromborka © UMiG we Fromborku
FROMBORK. Burmistrz Fromborka Zbigniew Pietkiewicz powołał nowego zastępcę. Został nim Damian Krasiński.

Damian Krasiński ma 35 lat. Jest inżynierem informatyki, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Od 2016 roku pełni funkcję Komendanta Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Frombork oraz Sekretarza Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie. Jest oddany pracy społecznej na rzecz młodzieży i mieszańców gminy Frombork i powiatu braniewskiego.

„Nowy wiceburmistrz – oprócz obowiązków wynikających bezpośrednio z zajmowanego stanowiska – będzie sprawował nadzór nad zadaniami realizowanymi w celu zachowania bezpieczeństwa naszych mieszkańców, utrzymania porządku publicznego oraz dalszego rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych, wpływających na łatwość pracy i zarządzania, atrakcyjność turystyczną, tworząc wizerunek gminy przyjaznej obywatelom” — czytamy na stronie internetowej fromborskiego urzędu.

Poprzedni wiceburmistrz Fromborka – Marek Misztal – został odwołany przez Zbigniewa Pietkiewicza w trybie dyscyplinarnym. Burmistrz zarzucił mu świadome podanie nieprawdy w informacjach o swoim stażu pracy.
— Te zarzuty są bezpodstawne i nie mają pokrycia w rzeczywistości — twierdzi odwołany wiceburmistrz.

 

PRZECZYTAJ: Przesilenie władzy we Fromborku

 

 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były sasiad
Były sasiad 06.12.2019, 00:53
Nie wiem co jest większym sukcesem burmistrza, to że pogonil darmozjada czy to powołał Damiana na nowego wice?

Pozostałe